بهترین برنامه چک لیست روزانه – 7 اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه

 

استفاده از چک‌لیست یکی از مهم‌ترین ابزارهای بهبود بهره‌وری، سازماندهی و مدیریت زمان در زندگی روزمره ما است. از مدیران تا دانش‌آموزان، از حرفه‌ای‌ها تا خانه‌داران، همه ما در طول روز با وظایف و مسئولیت‌های مختلفی روبرو می‌شویم. از این رو، داشتن یک سیستم مؤثر برای مدیریت و برنامه‌ریزی این وظایف، امری بسیار حیاتی است.

بسیاری از افراد، عادت به یادداشت کارهای روزمره در سررسید یا دفتری به عنوان دفتر برنامه ریزی دارند؛ امــا با توجه به پیشرفت فناوری و روی کار آمدن گوشی هوشمند، لپ و تاپ و همچنین استفاده رایج از آن ها توسط قشر وسیعی از افراد جامعه، قطعا استفاده از اپلیکیشن ها می تواند جایگزین مناسبی برای یادداشت کتبی لیست برنامه روزانه باشد.

 اما بهترین برنامه چک لیست روزانه کدام است؟ در ادامه به معرفی بهترین اپ برنامه ریزی می پردازیم که از هر لحاظ امکانات بسیار زیادی را برای شما فراهم می کند.

بهترین برنامه چک لیست روزانه

به منظور افزایش بهره‌وری در زندگی شخصی یا تیمی، انتخاب و استفاده از اپلیکیشن‌های برنامه‌ریزی روزانه امری ضروری است. این اپلیکیشن‌ها به شما کمک می‌کنند تا وظایف روزانه خود را به بهترین شکل مدیریت کنید و به اهداف خود نزدیک‌تر شوید. در ادامه مقاله از سایت ستاره یاب، به بررسی بهترین برنامه های لیست کارهای روزانه می پردازیم که می تواند نقش مهمی در موفقیت یک روز کاری شما داشته باشد.

اپلیکیشن تسکینو

تسکینو برنامه مدیریت کارهای روزانه

اپلیکیشن “تسکینو” به عنوان یکی از اپلیکشین های برتر مدیریت کار روزانه به زبان فارسی است که قابلیت‌های متعددی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. این اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد تا کارهای خود را برنامه‌ریزی کرده و سپس آن‌ها را به دسته‌بندی‌های مختلف تقسیم کنید و همچنین می توانید یادآورهای مهم را برای تمامی کارها تنظیم نمایید.

همچنین، این اپلیکیشن برای مدیران نیز امکاناتی را فراهم می کند تا وظایف و کارها را برای اعضای تیم به همراه مهلت‌ها و تاریخ سررسید و تحویل تعیین کنند و به سادگی عملکرد اعضای تیم را ارزیابی نمایند. با تسکینو Task Manager، به راحتی می‌توانید روند پیشرفت کارها و وظایف را به دقت پیگیری کرده و هر لحظه در جریان آخرین تغییرات باشید. این ابزار در نسخه اندروید، آیفون و تحت وب ارائه شده و قابل استفاده می باشد.

همانطور که اشاره شد تسکینو بهترین اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه فارسی به شمار می رود اما با توجه به نسخه انگلیسی مشابه، این اپلیکیشن همچنان دارای نقص هایی است که انتظار می رود در نسخه های آینده تمامی معایب این ابزارها رفع شود.

برنامه Google Keep

برنامه Google Keep

Google Keep یکی از بهترین برنامه های مدیریت کار و ساخت شرکت گوگل است که دارای امکانات زیاد، با رابط کاربری ساده و کارآمدی طراحی شده است. به همین دلیل مورد توجه کاربران زیادی قرار می گیرد.

یکی از ویژگی‌های قابل توجه آن، قابلیت همگام‌سازی با سرویس‌های دیگر گوگل نظیر Gmail و تقویم گوگل است، به این ترتیب شما می‌توانید لیست کاملی از وظایف روزانه خود یا جلسات آینده‌تان را در این نرم‌افزار وارد کرده و به صورت ساده با دیگر سرویس‌های گوگل خود همگام‌سازی کنید.

استفاده از Google Keep بسیار ساده و بدون پیچیدگی‌های اضافی است به این صورت که شما بلافاصله پس از ورود به برنامه قادر به نوشتن یادداشت‌ها و ذخیره آن‌ها هستید. همچنین با استفاده از تب‌های مختلف، به راحتی می‌توانید یادداشت‌ها را مرتب کنید و موارد مهم را در ابتدای لیست خود قرار دهید.

همچنین می‌توانید برای کارهای مهم و ضروری خود یادآور تنظیم کنید و کارهای انجام شده را نیز به آرشیو منتقل کنید. در این برنامه همچنین می توانید داده و اطلاعاتی همچون موزیک و ویدئوهای مخصوص به خود را ذخیره کنید و در نهایت با استفاده از بهترین مارک ایرپاد از گوش دادن به موزیک مورد علاقه خود لذت ببرید.

Any Do بهترین ابزار برنامه ریزی روزانه

Any Do بهترین ابزار برنامه ریزی روزانه

“Any Do” یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین برنامه مدیریت کارهای روزانه با رابط کاربری ساده و آسان است که شما را برای ثبت کارهایتان با اشتیاق و انگیزه ترغیب می‌کند. این نرم‌افزار دارای ویژگی‌های متعددی است که از جمله آن‌ها می‌توان به ایجاد چک‌لیست، تنظیم یادآورها و دسترسی به تقویم اشاره کرد.

“Any Do” بر روی سیستم‌عامل‌های Android و iOS در دسترس بوده و یکی از بهترین برنامه های برنامه ریزی روزانه در اندروید و آیفون به شمار می رود که این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی و با استفاده از دستگاه‌های مختلف، برنامه‌ریزی کارهای روزانه خود را به بهترین شکل مدیریت کنید. از طراحی زیبا و کارآمدی که این اپلیکیشن دارد، می‌توانید بهره‌وری بیشتری از زمان خود داشته باشید و کارها را به ترتیب اولویت و تاریخ تهیه و تحویل آن مرتب کنید.

اگر هدف نقل مکان و مهاجرت دارید، بعد از مشخص کردن بهترین کشور برای مهاجرت بهتر است برنامه زمانی خود را مشخص کنید و برای مهاجرت حتما لازم است برنامه و روال کاری مشخصی داشته باشید که با استفاده از بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی روزانه می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

اپلیکیشن مدیریت کارهای روزانه Todoist

اپلیکیشن مدیریت کارهای روزانه Todoist

Todoist یکی دیگر از پرکاربردترین نرم‌افزارهای مدیریت کارهای روزانه و نرم افزار برنامه ریزی شخصی است که با ارائه واسط کاربری ساده و قابل دسترسی، به کاربران  این امکان را می دهد تا وظایف خود را بدون هیچ گونه پیچیدگی‌ مدیریت و سازماندهی کنند.

از جمله مزایای Todoist سطوح اولویت به شکل رنگی، امکان به اشتراک‌گذاری پروژه‌ها و نمودارهای بهره‌وری جهت ثبت پیشرفت فعالیت های کاربر است. این نرم‌افزار به صورت کامل رایگان در دسترس و قابل استفاده است، اما اشتراک‌های پولی آن ارائه ویژگی‌ها و قابلیت‌های بیشتری دارند. Todoist برای کاربران حرفه‌ای به عنوان یک ابزار همراه بسیار کارآمد برای مدیریت وظایف و پروژه‌ها شناخته می‌شود که توانسته با ادغام با خدماتی مانند Dropbox، IFTTT و Slack به ارتقاء و افزایش بهره‌وری کاربران کمک کند.

یکی از مزایای پرکاربرد ابزارهای چک لیست روزانه با هدف برنامه ریزی برای تفریح و نیازهای مختلف زندگی است، به عنوان مثال اگر زمان کافی برای مسافرت ندارید، با استفاده از نرم افزار یادآوری و پیگیری کارهای روزانه می توانید تا حد زیادی کارهای روزمره خود را مدیریت کنید تا به راحتی به سفر و همچنین کار و درآمد خود نیز برسید. در نظر داشته باشید بهترین شهر برای سفر زمستانی، سفرهای بهاری و… همگی از جمله زیبایی های ایران هستند که نیاز به برنامه ریزی و زمانبندی در طی سال دارد.

Trello محبوب ترین برنامه چک لیست

Trello محبوب ترین برنامه چک لیست

Trello یکی از نرم‌افزارهای مدیریت کار و پروژه است که دارای نسخه وب و اپلیکیشن برای نسخه اندروید و ios می باشد که به عنوان یک ابزار مدیریت کارهای شخصی و همچنین یک پلتفرم اشتراکی برای انجام پروژه‌های گروهی تیم‌ها و شرکت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با استفاده از این نرم‌افزار برنامه‌ریزی، می‌توان پروژه‌ها و اهداف شخصی و یا سازمان را تعریف کرده و علاوه براین افراد مختلفی که در انجام هریک از وظایف نقش دارند را نیز به آن اضافه کنیم. برای هرکدام از اعضای تیم، وظایف مختلفی را در قالب کارت‌ها تعریف کرده و پیشرفت کار توسط مدیر یا کارفرما به طور مستقیم پیگیری می شود. هر کارت این قابلیت را فراهم می کند تا تاریخ انجام، لیست کنترل مراحل و نظرات توضیحی را اضافه کنید تا در هنگام بررسی کارها در پایان ماه یا پایان سال بتوانید به خوبی هر وظیفه، زمان انجام کار و نکات آن را به خاطر بیاورید. همچنین، Trello دارای قابلیت جستجو بین کارت‌ها برای سهولت در مدیریت اطلاعات است.

Trello به عنوان یکی از نرم‌افزارهای مدیریت پروژه محبوب و پرطرفدار شناخته می‌شود و دلیل این محبوبیت، رابط کاربری ساده و رایگان بودن آن است که توانسته تا حد زیادی در میان کاربران شناخته شود. طراحی و تولید چک لیست برتر نسبت به رقبا، از جمله بهترین کسب و کارهای ایران در سال 2024 نیز شناخته می شود.

 Evernote بهترین اپلیکیشن برنامه ریزی

Evernoteبهترین اپلیکیشن برنامه ریزی

Evernote  یک نرم‌افزار برنامه‌ریزی با امکانات گسترده است و به شما این امکان را می‌دهد تا علاوه بر تمرکز کارهای اصلی، جزئیات و یادداشت‌های مهم را نیز به دقت ثبت کنید و همواره در دسترس داشته باشید. این اپلیکیشن با نسخه‌های متنوعی برای سیستم‌عامل‌های اندروید، iOS، مک و ویندوز عرضه شده است، بنابراین می‌توانید از هر دستگاهی به آن دسترسی داشته باشید و به راحتی از امکانات آن استفاده کنید.

 این اپلیکیشن کاربردی این امکان را فراهم می کند تا حتی ریزترین جزئیات برنامه روزانه خود را در آن یادداشت کنید تا در نهایت همه چیز مطابق آنچه که در ذهن دارید پیش برود. لازم به ذکر است برای استفاده از امکانات پیشرفته آن نیز می توانید از نسخه های پولی آن استفاده کنید.

از دیگر کاربردهای این نرم افزار می توان به بهترین یاداور چک و مسائل کاری و اداری اشاره کرد که برای بهترین صندوق های سرمایه گذاری یا بانک های مختلف کاربرد دارد.

بهترین برنامه یاداور فارسی

اپلیکیشن های مختلفی به عنوان یادآور برای کارهای مهم قابل استفاده است که متناسب با نیاز کاربر می توانید بهترین را انتخاب و بر روی دستگاه خود نصب کنید؛ یکی از این اپلیکیشن ها، یادآور چک است که برای اشخاصی کاربرد دارد که تعداد دفعات زیادی با چک سر و کار دارند و می تواند موعد و سررسید چک ها را یادآوری کند.

همچنین Microsoft To Do یک اپلیکیشن برنامه‌ریزی کارها و برنامه تنظیم یادآور منحصر به فرد برای سیستم‌عامل اندروید است که با رابط کاربری ساده‌ای کاربران را به کاربردهای مختلف و کارآمدی هدایت می‌کند و با بهترین ساعت هوشمند نیز سازگار است. از جمله امکانات این برنامه می‌توان به یادداشت‌برداری، تنظیم یادآوری‌ها برای موعدهای مشخص و مدیریت برنامه‌های مهم روزانه با توجه به اولویت‌های هرشخص اشاره کرد.

Microsoft To Do به کاربران این امکان را می‌دهد تا به بهره‌گیری از یک ابزار ساده و کاربردی برای مدیریت و برنامه‌ریزی کارها بپردازند. همچنین، این نرم‌افزار دارای قابلیت یادآوری و اطلاع‌رسانی در موعد مقرر و تاریخ های تنظیم شده است که به کاربران کمک می‌کند تا تمرکز خود را روی وظایف موردنظر حفظ کرده و در بهترین موقعیت ها به وظایف خود رسیدگی کنند. Microsoft To Do یک ابزار کارآمد و مناسب برای افرادی است که به دنبال راه‌حلی ساده و مؤثر برای مدیریت کارها و برنامه‌ریزی روزانه خود هستند.

برنامه Quire بهترین نرم افزار مدیریت کارهای روزانه

Quire، یک ابزار مدیریت پروژه آنلاین و نرم افزار چک لیست کارهای روزانه است که با استفاده از آن، می‌توانید به سادگی و به صورت کاملاً سازمان‌یافته، پروژه‌های خود را مدیریت نمایید. با ایجاد یک لیست ساده و افزودن وظایف به آن، می‌توانید یک گروه زیرمجموعه‌ی فرعی نیز برای پروژه خود ایجاد کنید.

یکی از مهمترین ویژگی‌های Quire  به عنوان نرم افزار مدیریت کارهای روزانه این است که شما هیچ محدودیتی در استفاده از آن نخواهید داشت و به راحتی می‌توانید پروژه‌های مختلف را کنترل کنید. همچنین این ابزار به شما این امکان را می‌دهد که در هر لحظه و هر مکانی که باشید، ایده‌ها و نقاط مهم پروژه خود را ثبت کرده و آن‌ها را به‌روز رسانی نمایید.

علاوه براین با دو روش، متنی و عکسی، می‌توانید ایده‌ها و تفکرات خود را به Quire افزوده و ثبت کنید. از جمله ویژگی‌های کاربردی برنامه Quire ارتقا تجربه کاربران به سطح جدیدی برای مدیریت پروژه می باشد. این برنامه با قابلیت برنامه‌ریزی گام به گام، این امکان را به کاربران می ‌دهد که به صورت دقیق و مرحله به مرحله پروژه‌ها را مدیریت کنند. همچنین، قابلیت به اشتراک گذاری پروژه‌ها با همکاران، ارتباطات تیمی را آسان کرده و هماهنگی بین اعضای گروه را بهبود می دهد.

از دیگر ویژگی‌های جذاب برنامه، امکان افزودن نظرات مستقیماً در برنامه است که این امر به کاربران این امکان را می‌دهد تا در ارتباط با پروژه‌ها و وظایف، نظرات خود را آپدیت کنند.

برنامه Quire چک لیست روزانه برنامه امکان سفارشی‌سازی قالب‌ها را نیز فراهم کرده است، به گونه‌ای که کاربران قادرند، قالب‌ها را مطابق با نیازها و سلیقه‌های خود تغییر دهند. همچنین، با قابلیت محول کردن کارها و ساده کردن مراحل تخصیص وظایف و مسئولیت‌ها به اعضای تیم به بهترین شکل امکان‌پذیر می‌شود.

Notion نرم افزار چک لیست کارهای روزانه

با استفاده از این ابزار اپلیکیشن چک لیست روزانه ، امکان اضافه کردن یادداشت به صورت نامحدود وجود دارد. همچنین، در صورتی در یک پروژه تیمی مشارکت دارید، با این نرم افزار می توانید یادداشت‌های خود را با دوستان یا همکاران خود به اشتراک بگذارید. این برنامه به عنوان بهترین نرم افزار چک لیست، برنامه ریزی روزانه به شما اطمینان می دهد که هیچ اطلاعاتی را از دست نمی دهید و تمام اطلاعات شما در این نرم افزار محفوظ می ماند. با قابلیت ایجاد صفحات تو در تو، می‌توانید به راحتی از این ابزار برای مدیریت و نظم‌دهی به کارهایتان و به عنوان نرم افزار برنامه‌ ریزی روزانه استفاده کنید و از تجربه‌ی لذت‌بخشی در مدیریت و برنامه‌ریزی استفاده کنید.

بعنوان مثال بسیاری از افراد برای مطالعه بهترین کتاب انگیزشی یا گوش دادن به بهترین پادکست های آموزشی نیاز به برنامه ریزی دارید و برای برنامه ریزی منظم می توانید از برنامه چک لیست فارسی  یا نمونه های خارجی و پرکاربرد اپلیکیشن چک لیست استفاده کنید تا در نهایت روتین زندگی را به خوبی رعایت کنید و قطعا نرم افزار مدیریت برنامه های روزانه به شما کمک می کند تمامی اهداف و برنامه های زندگی خود را تیک بزنید.

کلام آخر

در این مطلب تلاش شد تا با معرفی برنامه های چک لیست روزانه و بخصوص بهترین برنامه چک لیست روزانه یک دید درستی از این اپلیکیشن ها همراه با تمامی امکانات آن برای شما فراهم شود تا در نهایت بتوانید با توجه به نیازها و امکاناتی که مد نظر شما است بهترین را انتخاب کرده و از مدیریت و برنامه ریزی کارهای خود لذت ببرید.

سوالات متداول

بهترین نرم افزار مدیریت کار روزانه کدام است؟

پاسخ به این سوال به نیازهای فردی و سازمانی شما بستگی دارد. برخی از بهترین نرم افزار های مدیریت کار روزانه عبارتند از: Todoist ، Asana ، Trello و …

نرم افزار مدیریت کار روزانه چه کاری انجام می دهد؟

نرم افزار مدیریت کار روزانه به شما کمک می کند تا کارها و پروژه های خود را سازماندهی کنید، زمان بندی کنید و مدیریت کنید.

چرا باید از نرم افزار مدیریت کار روزانه استفاده کنم؟

استفاده از نرم افزار مدیریت کار روزانه می تواند به شما کمک کند تا کارآمدتر و موثرتر باشید. این نرم افزار ها می توانند به شما در صرفه جویی در زمان و جلوگیری از فراموش کردن کارها کمک کنند. همچنین می توانند به شما کمک کنند تا پروژه های خود را به موقع و در چارچوب بودجه به پایان برسانید.

نمایش بیشتر

starfindadmin

مجله اینترنتی ستاره یاب، با هدف ارائه محتوای ارزشمند و کاربردی فعالیت خود را آغاز کرده است تا کاربران بتوانند در هر زمینه و بعد زندگی از جمله سبک زندگی، گردشگری، چهره‌ها، آشپزی، سلامت، دکوراسیون، فرهنگ و هنر، موفقیت، تکنولوژی، کودک و سرگرمی بتوانند بهترین‌ها را انتخاب کنند و در نهایت از انتخاب خود نهایت لذت را ببرند. در تمامی مطالب این وبسایت ساده‌گویی، بیان شفاف و صداقت به‌راحتی قابل لمس است و می‌توانید هرآن چه را که برای خود و دیگران نیاز دارید بدون هیچ اغراق یا تعریف و تمجیدهای اضافی انتخاب کنید. در نظر داشته باشید بسیاری از وبسایت‌های اینترنتی نیز بهترین‌ها را برای شما آماده می‌کنند امــا بهترین‌ها بر اساس محصولات موجود در سایت؛ امــا نقطه قوت در ستاره یاب، بی‌طرف بودن است که تلاش می‌کنیم با توجه به ویژگی‌های هر محصول، بهترین را در هر زمینه‌ای به شما کاربران عزیز معرفی کنیم. ما با بررسی محصولات و خدمات مختلف در زمینه‌های مختلف و مقایسه آن از ابعاد گوناگون سعی داریم بهترین و باکیفیت‌ترین را به کاربران معرفی کنیم تا علاوه بر کیفیت بالا ماندگاری طولانی نیز داشته باشد؛ تنها کافیست بدانیم شما به دنبال چه هستید تا در کمترین زمان ممکن بهترین‌ها را به شما ارائه کنیم.

‫28 نظرها

 1. سلام ممنون از مقاله خوبتون
  من ترلو رو دارم عالیه برای پروژه هام ک راحت بتونم مدیریت کنم . نظرتون در مورد گوگل کلندر چیه ؟

  1. درود بر شما
   گوگل کلندر هم یکی از بهترین برنامه های عالی هست که برای یاداوری کارهاتون میتونید استفاده کنید 🙂

  2. گوگل کلندر که بینظیره سر وقت بهت پیام هم میده و هیچ وقت جا نمیمونی از کارات . یه برنامه کاملا رایگان و بدون نیاز به فیلتر شکن که محشره

  1. درود بر شما
   سپاس از نگاه گرم شما
   بله ترلو یک نرم افزار رایگان و کاملا کاربردی هست و اینکه تحریم هم نیست . پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید 🙂

 2. درود بر شما عزیزان
  یک راهنمایی میخواستم ازتون
  من به دنبال برنامه‌ای هستم که بتواند به من کمک کند تا کارهایم را به طور منظم و به موقع انجام دهم. همچنین، به دنبال برنامه‌ای هستم که بتواند یادآوری‌های لازم را برای من ارسال کند تا کارهایم را فراموش نکنم. چه برنامه ای را پیشنهاد میکنید ؟

 3. سلام
  این مقاله خیلی مفید بود. من خودم همیشه یه چک لیست روزانه دارم، ولی تا حالا از نرم افزار استفاده نمی کردم. بعد از خوندن این مقاله، تصمیم گرفتم که از یه نرم افزار که به درد کارم میخوره و کمکم میکنه تو بهبود کارام استفاده کنم خواستم ازتون تشکر کنم

 4. دوستان شما که ترلو رو به عنوان بهترین برنامه چک لیست روزانه معرفی کردید ایا نسخه موبایل هم داره؟

 5. سلام . برنامه to do رو من نصب کردم برای مدیریت کارهای روزانه ام که فراموش نکنم خیلی رابط کاربری باحالی داره و جذابه 🙂

 6. سلام از نظر من TickTick یک برنامه چک لیست معروف و قدرتمند است. با قابلیت‌هایی مانند پیشرفت و زمانبندی وظایف، تنظیم اولویت‌ها و هماهنگی با تقویم، این برنامه برای مدیریت بهتر وظایف روزانه بسیار مناسب است.

 7. Google Keep با قابلیت نوشتن یادداشت‌ها، ایجاد لیست‌ها و اشتراک‌گذاری آسان، میشه گفت بهترین برنامه برای مدیریت کار روزانه است.

 8. Microsoft To Do برنامه‌ای از شرکت مایکروسافته که تمامی نیازهای چک لیست روزانه را برآورده می‌کنه و حرف نداره. این برنامه دارای امکاناتی مانند پوشش چند پلتفرم، اشتراک‌گذاری و همگام‌سازی داده‌ها هم هست.

 9. سلام وقت به خیر
  برنامه های چک لیست روزانه رایگان و غیر رایگان چه تفاوتی با هم دارند؟

  1. دورد بر شما
   برنامه های چک لیست غیر رایگان از نظر پشتیبانی و به روز رسانی و اینکه تبلیغات را به شما نمایش نمیدهند با برنامه های رایگان متفاوت هستند ولی اغلب رایگان ها هم خوب هستند

 10. سلام آیا برنامه‌های چک لیست روزانه امکان پشتیبان‌گیری و بازیابی داده‌ها را فراهم می‌کنند؟

  1. درود بر شما
   بله اغلب برنامه های چک لیست روزانه امکان پشتیبان گیری دارند اما برای اطمینان بعد از انتخاب کردن برنامه مورد نظر ویژگی های آن را مطالعه کنید.

  1. درود بر شما
   بله برنامه های چک لیست روزانه مانند ترلو، ویژگی ددلاین زدن برای هر کارت وجود دارد.

  2. بله . مثلا برنامه Todoist یه برنامه ساده و کاربردی برای چک لیست روزانه هست که دارای ویژگی‌های مختلفی مثل تم های مختلف، یادآوری، اشتراک گذاری لیست با دیگران و … هست.

 11. به نظر من بهترین برنامه چک لیست روزانه، برنامه‌ای هست که ساده، قابل استفاده و دارای ویژگی‌های شخصی‌سازی باشه. من از برنامه Microsoft To Do استفاده می‌کنم و خیلی راضیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا