بهترین کفش های تابستانی مردانه

تابستان فصلی گرم اما دلچسب که ویژگی های بخصوصی دارد و تفریحات، لباس ها و همه چیز در این فصل خاص می شود؛ در سال های اخیر اغلب شهرهای ایران در فصل تابستان گرمای زیادی را تجربه کرده اند که نسبت به سال های گذشته بی سابقه بوده و برای تحمل این گرما بهتر است از لباس های خنک و همچنین کفش های راحت و تابستانی مخصوص این فصل استفاده کنید تا در نهایت بتوانید این فصل را به بهترین حالت ممکن بگذرانید و از لحظه های زندگی خود لذت ببرید.

شاید برخی افراد از تابستان دل خوشی نداشته باشند و یکی از دلایل آن ها می تواند بو گرفتن کفش ها در فصل تابستان باشد، در صورتی که از کفش مناسب فصل استفاده نشود این مساله بسیار زیاد و طبیعی است؛ از این رو در ادامه به بررسی و معرفی بهترین مدل کفش مردانه تابستانه می پردازیم که می توانید با در نظر گرفتن نیاز خود و همچنین سلیقه شخصی و استایل بهترین نوع کفش را برای تابستان انتخاب کنید.

البته لازم به ذکر است یکی دیگر از دلایلی که برخی افراد از تابستان دلخوشی ندارند، استفاده از کولرهای نامناسب برای منزل نیز می باشد، زیرا بعد از چند ساعت گرمای بیرون وقتی برای استراحت به خانه می رسیم، آنچه برای ما اهمیت دارد هوای مطبوع منزل است که بهترین مارک کولر گازی می تواند این هوای مطبوع را ایجاد کند.

ویژگی های بهترین کفش مردانه مناسب برای تابستان

قبل از اینکه به بررسی و انتخاب مدل ‌های مناسب کفش بپردازید و با استفاده از کفش مناسب فصل تابستان از عرق کردن پاهای خود جلوگیری کنید، مهم است که ویژگی ‌های اساسی کفش ‌های تابستانی مردانه را به خوبی بشناسید و بدانید چه نوع کفشی را برای این فصل مناسب می دانند.

یکی از ویژگی‌ های بسیار مهم که بهتر است کفش های تابستانی داشته باشند، موادی است که از آن ساخته شده است، پس می توان گفت مواد و متریال استفاده شده برای ساخت انواع کفش های تابستانی از جمله ویژگی های مهم در کفش های تابستانی به شمار می آید؛ علاوه براین مواد استفاده شده باید به گونه ‌ای باشند که بوی نامطبوعی را از خود تولید نکنند، همچنین اجازه رسیدن هوا به پوست پا را نیز فراهم کند و به‌طور کلی برای پاها تنگ نباشند، البته تنگ نبودن کفش نه تنها برای فصل تابستان مناسب نیست بلکه برای هر فصل دیگری نمی توان با کفش تنگ و نامناسب راه رفت و احتمال آسیب به پا بسیار زیاد است.

شاید جالب باشد بدانید؛ یکی از دلایلی که تابستان را برای ما خاطره انگیز کرده تعطیلی مدارس و همچنین بوی کولر آبی در خانه است، البته که امروزه طراحی بهترین برند کولر آبی به گونه ای است که هیچ بوی نامطبوعی از آن تولید نمی شود و میزان خنکی آن نیز چند برابر شده و می تواند همراه خوبی در روزهای گرم تابستان باشد.

ویژگی های بهترین کفش مردانه مناسب برای تابستان

بهترین مدل کفش مردانه تابستانه

همانطور که پیش تر نیز به اهمیت انتخاب کفش مناسب برای فصل تابستان اشاره کردیم در ادامه به معرفی برخی از بهترین مدل های کفش مردانه برای تابستان می پردازیم که با هر استایل و سبک پوششی که هستید بتوانید بهترین نوع کفش را برای این فصل انتخاب کنید.

کفش چرم مردانه یا لوفر، یکی از بهترین گزینه ها برای تابستان

یکی از بهترین و شیک ترین گزینه ها برای فصل تابستان استفاده از کفش های چرم است، امــا به شرط آنکه چرم طبیعی باشد. زیرا چرم طبیعی هیچ گونه بوی بدی را ایجاد نمی کند و به راحتی می توان در روزهای گرم تابستان از این نوع کفش ها استفاده کرد؛ با توجه به ظاهر رسمی و نیمه رسمی که کفش های چرم دارند با اغلب لباس ها و نوع استایل افراد همخوانی دارد؛ به همین دلیل می تواند گزینه خوب و مناسبی برای فصل تابستان باشد. امروزه چرم های طبیعی در رنگ و مدل های مختلفی تولید و در بازار وجود دارند، که تنها کافیست شما مدل و طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس به سراغ خرید کفش چرم مردانه برای تابستان بروید.

کفش چرم مردانه یا لوفر

کفش مردانه کالج تابستانی، زیبا و راحت برای تاسبتان

یکی دیگر از گزینه هایی که برای فصل تابستان قابل استفاده و راحت است کفش های کالج هستند که شباهت زیادی با کفش های لوفر دارد و حتی ممکن است بسیاری از افراد این مدل ها را یکسان بدانند؛ امــا این کفش ها با یکدیگر متفاوت بوده و مناسب استفاده روزمره نیز می باشد و به دلیل سبک و راحت بودن این نوع کفش ها می توان ساعات طولانی در محل کار یا مکان های دیگر از آن استفاده کرد، بدون آنکه نگران عرق کردن یا بوی بد پا باشید.

کفش های کالج یکی از بهترین گزینه ها برای پوشیدن لباس های خاص و عکاسی در طبیعت زیبای تابستان و بهار نیز به شمار می آید، زیرا این فصل دارای طبیعت بی نظیری است که اگر در تهران حضور دارید می توانید از بهترین لوکیشن عکاسی در تهران که طراحی فوق العاده ای دارند استفاده کنید.

کفش مردانه کالج تابستانی

کفش صندل، بهترین انتخاب در فصل تابستان

بسیاری از افراد که راحتی برای آن ها اهمیت زیادی دارد و استایل رسمی ندارند به راحتی می توانند در روزهای گرم و آتشین تابستان از صندل ها استفاده کنند؛ با توجه به اینکه امروزه طرح و مدل های مختلفی از صندل های مردانه در بازار وجود دارد، سبب شده تا علاقه آقایان نیز به این صندل ها بیشتر شود و برای روزهای گرم این نوع کفش را انتخاب کنند.

تنها نکته ای که افراد را برای استفاده از صندل ها مردد می کند، کثیف شدن پاها با استفاده از صندل باشد اما در نهایت با رعایت برخی موارد از این مساله نیز جلوگیری می شود، اما در عین حال پاها هیچ گونه بو نمی گیرند و کاملا سالم می ماند.

کفش صندل مردانه

کتانی و کفش های اسپرت، قابل استفاده در تابستان

یکی دیگر از گزینه های قابل استفاده در فصل زمستان کتانی و کفش های اسپرت هستند، البته که نوع کتانی و کفش مورد نظر در انتخاب آن برای تابستان نقش مهمی دارد. به عنوان مثال شما نمی توانید کتانی نیم ساق خود را که در روزهای برف و باران استفاده می کرده اید را برای تابستان و روزهای گرم نیز استفاده کنید؛ زیرا به دلیل گرما و حرارت بالا، تاثیر عکس دارد و احتمال آسیب به پا نیز بالا می رود. امروزه کتانی های پارچه ای و بسیار سبک و خنک طراحی و تولید شده اند که یکی از بهترین کفش های تابستانی مردانه به شمار می آید.

کتانی و کفش های اسپرت مردانه تابستانه

کفش اسنیکر؛ منایب برای ورزش و فصل تابستان

یکی از گزینه هایی که شاید هنگام خرید نام آن برایتان آشنا باشد کفش های اسنیکر هستند که اغلب به عنوان کفش های ورزش و نرمش استفاده شده و این نشان می دهد که این کفش ها برای هر شرایطی مناسب هستند. شاید صندل های تابستانی برای استفاده با شلوار پارچه ای یا استایل های مختلف همخوانی نداشته باشد اما اسنیکرها برای اغلب استایل های مردانه گزینه مناسبی به شمار می آید تا حدی که می توان به عنوان بهترین کفش مردانه مناسب فصل بهار و تابستان به آن اشاره کرد.

با توجه به طراحی خاص این نوع کفش ها می تواند گزینه عالی در لیست بهترین هدیه ها برای اقایان قرار گیرد؛ زیرا گرمای تابستان هر آقا و خانمی را کلافه می کند؛ پس بهتر است با کفش مناسب عزیزانمان را خوشحال کنیم و لذت تابستان را به آن ها هدیه کنیم.

کفش اسنیکر مردانه

کفش آبنوردی؛ بهترین گزینه برای تفریحات تابستانی

اگر از جمله افرادی هستید که در تابستان دائما در حال تفریحات آبی از جمله، پیاده روی درون آب، کایاک سواری و… هستید این نوع کفش ها بهترین گزینه برای شما به حساب می آیند که به دلیل نوع طراحی آن در آب احساس راحتی و سبکی می کند و می توانید به راحتی در طول روز نیز از آن استفاده کنید و به همین دلیل بهترین مدل کفش تابستانه مردانه جدید نیز می باشد، زیرا در گذشته اغلب کفش های آبنوردی تنها برای داخل آب طراحی می شد و قابلیت استفاده در فضای خاکی و باز را نداشت اما در حال حاضر این کفش ها با طراحی جدید کاربرد بیشتری دارد و همچنین طراحی زیباتری دارد.

کفش آبنوردی مردانه

دمپایی انگشتی؛ انتخابی سبک و ساده

یکی از انتخاب های بسیار ساده دمپایی انگشتی است که به سادگی قابل استفاده می باشد؛ البته این نوع دمپایی ها برای محیط رسمی گزینه خوبی نیستند؛ هرچند بسیار راحت و سبک هستند اما تنها برای مکان های دوستانه و تفریحی گزینه خوبی می باشند و از عرق کردن پاهای شما نیز جلوگیری می شود. این نوع دمپایی انگشتی با استایل های اسپرت و جین هماهنگی خوبی دارد و می توانید ترکیب خوبی را با آن بسازید.

دمپایی انگشتی مردانه

کلام آخر

در این مطلب تلاش شد بهترین کفش های تابستانی مردانه با توجه به سلیقه های مختلف و همچنین ویژگی های هریک معرفی شود، تا با رسیدن فصل تابستان بتوانید به راحتی کفش مورد نظر خود را خریداری کنید و از تفریحات تابستان نهایت لذت را ببرید؛ کفش مناسب کل ماجراست!

سوالات متداول

چه کفشی برای تابستان از بقیه بهتر است؟

بهترین کفش برای تابستان، آن‌هایی هستند که پاها را در معرض نسیم تازه قرار می‌دهند و در عین حال احساس راحتی می‌کنید. اما انتخاب شما بسته به استایل شخصیتان نیز متغیر است. اگر به سواحل یا استخر مراجعه می‌کنید، اسلایدرها با ظاهری فوق‌العاده عالی هستند. صندل‌ها، با ارائه نمایی نیمه رسمی‌تر، پاهای شما را خنک، خشک و راحت نگه می‌دارند.

کفش‌های رانندگی و لوفرها برای مواقعی که نیاز به حضور رسمی دارید، انتخاب بسیار مناسبی هستند. اسنیکرها نیز گزینه‌ای محبوب و انعطاف‌پذیر برای آب و هوای گرم هستند، به خصوص اگر از رنگ‌های روشن و سفید آنها استفاده کنید.

به کفش های تابستانی چه می گویند؟

انواع مختلفی از کفش های تابستانه بسته به استایل مورد نظر شما وجود دارد. این کفش ها شامل اسلایدر ها، صندل ها، اسنیکرز ، دمپایی فیلیپ فلاپ، کفش قایقی ،کفش رانندگی و لوفر ها هستند

نمایش بیشتر

starfindadmin

مجله اینترنتی ستاره یاب، با هدف ارائه محتوای ارزشمند و کاربردی فعالیت خود را آغاز کرده است تا کاربران بتوانند در هر زمینه و بعد زندگی از جمله سبک زندگی، گردشگری، چهره‌ها، آشپزی، سلامت، دکوراسیون، فرهنگ و هنر، موفقیت، تکنولوژی، کودک و سرگرمی بتوانند بهترین‌ها را انتخاب کنند و در نهایت از انتخاب خود نهایت لذت را ببرند. در تمامی مطالب این وبسایت ساده‌گویی، بیان شفاف و صداقت به‌راحتی قابل لمس است و می‌توانید هرآن چه را که برای خود و دیگران نیاز دارید بدون هیچ اغراق یا تعریف و تمجیدهای اضافی انتخاب کنید. در نظر داشته باشید بسیاری از وبسایت‌های اینترنتی نیز بهترین‌ها را برای شما آماده می‌کنند امــا بهترین‌ها بر اساس محصولات موجود در سایت؛ امــا نقطه قوت در ستاره یاب، بی‌طرف بودن است که تلاش می‌کنیم با توجه به ویژگی‌های هر محصول، بهترین را در هر زمینه‌ای به شما کاربران عزیز معرفی کنیم. ما با بررسی محصولات و خدمات مختلف در زمینه‌های مختلف و مقایسه آن از ابعاد گوناگون سعی داریم بهترین و باکیفیت‌ترین را به کاربران معرفی کنیم تا علاوه بر کیفیت بالا ماندگاری طولانی نیز داشته باشد؛ تنها کافیست بدانیم شما به دنبال چه هستید تا در کمترین زمان ممکن بهترین‌ها را به شما ارائه کنیم.

‫10 نظرها

 1. سلام
  به نظر من بهترین کفش های تابستانی مردانه، کفش هایی هستند که از جنس رویه و زیره ی مناسب و باکیفیت باشن تا هوا به راحتی در اونا جریان داشته باشه و پاها عرق نکنن.

 2. می خواستم نظرتون را در مورد کفش های صندل مردانه بدونم. آیا این نوع کفش ها برای استفاده روزمره در تابستان مناسب هستن؟

 3. سلام
  من چند سال پیش یک جفت کفش لوفر چرمی خریدم و از اون موقع تا به حال، از اونا در فصل تابستان استفاده می کنم. این کفش ها بسیار راحت و خنک هستند. 🙂

 4. سلام
  یه سوال داشتم ازتون
  چه نوع جورابی برای پوشیدن با کفش های تابستانی مردانه مناسبه؟

  1. دورد بر شما
   اصولا برای استفاده از صندل نیازی به جوراب نیست ولی در کل بهتر است در تابستان از جورابهای نازک تابستانه به همراه کفش تابستانه استفاده کرد زیرا پا در سلامت بدن نقش مهمی را ایفا میکند.

 5. من شنیدم که کفش های اسپرت با رویه ی توری برای تابستان مناسب هستن. آیا این موضوع صحت داره؟

  1. بله کاملا درسته رویه توری باعث گردش هوا در کفش میشود و باعث خنک شدن پا میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا